Critical Hit

  • Jednou z hlavních her naší komunity je právě LoL, ale zabýváme se i spoustou jiných super her! Celý náš projekt vlastně díky této hře začal. Náš tým, jako tým hráčů, vznikl v roce 2010. A do této doby vzniklo spousta pokusů vytvořit takovýto projekt. Momentálně nabízíme hráčům záštitu naší komunity, super výhody, hledání přátel a komunikaci pomocí Team Speak Serveru. Mimo to, hraním na různých českých i zahraničních akcích, připojením do našeho clubu atp, získává tvůj profil body přímo zde na stránce a zvyšuje svůj rank v komunitě.
  • K čemu je levelování na této stránce?? No.. naše stránka mimo jiné, nabízí také možnost koupě originálních triček, navrhnutí týmových triček, slev, speciálních předmětů, či třeba výhod na serveru. Které se ti budou postupným zvyšováním levelu otevírat a zlevňovat.
  • Myslíš, že je to nuda? Pleteš se! Každý měsíc, bude dostupný turnaj v 5 v 5 na Summoners Riftu, nebo třeba match v CS:GO. Vítězný tým bude odměněn Mystery boxy, Skiny, či jiným předem stanoveným dárkem. Navíc hraním na turnajích pod našim jménem za týmy: Blue, Red atp. získáváš opět body pro tvůj rank! (Týká se turnajů mimo naší stránku!=ověřená účast)
  • Rád se chlubíš se svým skórem? Nebo by si třeba rád prodiskutoval nový build na tvého champa? To všechno a mnohem víc můžeš přímo na Fóru. (registrovaný uživatel)
  • Čtení zdlouhavých patch notes, je docela nuda, co? Mrkni k nám na záložku „Updates“ a dozvíš se rychle co je ve hře nového!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *