Logo 1018x1019

Hokisekk’s response

Zdravím Vás po delší době formou textu na našich stránkách. Rád bych se hned začátkem omluvil za jasnou neaktivitu na na těchto stránkách, která je zapříčiněna malým feedbackem a následnou ztrátou zájmu správců stránky (i včetně mé maličkosti). Budu velmi upřímný a některým mým kolegům se to dozajista až tak líbit nebude ale rozhodně nečekejte, že se aktivita na stránkách a celkově kolem komunity po tomto článku nějak změní, vlastně už teď mi to přijde, že tento článek píšu pro sebe, jako ospravedlnění toho, proč jsem se/jsme se vzdali práce na tomto projektu.

Je relativně vysoká pravděpodobnost, že tento článek si nikdo, kromě lidí kteří se nějak na CiHc podíleli, nepřečte ale stejně ho píšu s důvěrou v něj, že vyšle to, čím se právě v hlavě probírám jako omluvu nebo důvod proč náš projekt spadl do tak malých otáček v jakých se právě nachází.

Komunitu jsme omezili pouze na pár serverů z čehož nejpodstatnější je asi TeamSpeak. Kdokoliv na něj přijde, ten si může zažádat o soukromou místnost bez jakýchkoliv poplatků apod. Stačí napsat jednomu z adminů serveru (černé logo CiHc). Právě podle návštěvnosti a ohlasů na TS budeme volit další kroky CiHc => věřím tomu, že potenciál by tu byl, jenom chuť, výdrž a čas nějak není.

Pokud by se našlo dost lidí se zájmem o naší věc, stačí o sobě dát vědět a je možnost plánovat turnaje (s cenami pro vítěze), meetingy a podobné, to vše pod záštitou CiHc. K tomu se samozřejmě váže i to, kdyby měl někdo chuť s i trochu popsat a psát články nebo spravovat naše stránky, nebyl by problém ho přijmout a zasvětit.

To je asi tak vše, co mě pro teď napadá.
Děkuji za přečtení
Váš Hokisekk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *