Hokisekk’s response

Zdravím Vás po delší době formou textu na našich stránkách. Rád bych se hned začátkem omluvil za jasnou neaktivitu na na těchto stránkách, která je zapříčiněna malým feedbackem a následnou ztrátou zájmu správců stránky (i včetně mé maličkosti). Budu velmi upřímný a některým mým kolegům se to dozajista až tak líbit nebude ale rozhodně nečekejte, že se aktivita na stránkách a celkově kolem komunity po tomto článku nějak změní, vlastně už teď mi to přijde, že tento článek píšu pro sebe, jako ospravedlnění toho, proč jsem se/jsme se vzdali práce na tomto projektu.

Je relativně vysoká pravděpodobnost, že tento článek si nikdo, kromě lidí kteří se nějak na CiHc podíleli, nepřečte ale stejně ho píšu s důvěrou v něj, že vyšle to, čím se právě v hlavě probírám jako omluvu nebo důvod proč náš projekt spadl do tak malých otáček v jakých se právě nachází.

Komunitu jsme omezili pouze na pár serverů z čehož nejpodstatnější je asi TeamSpeak. Kdokoliv na něj přijde, ten si může zažádat o soukromou místnost bez jakýchkoliv poplatků apod. Stačí napsat jednomu z adminů serveru (černé logo CiHc). Právě podle návštěvnosti a ohlasů na TS budeme volit další kroky CiHc => věřím tomu, že potenciál by tu byl, jenom chuť, výdrž a čas nějak není.

Pokud by se našlo dost lidí se zájmem o naší věc, stačí o sobě dát vědět a je možnost plánovat turnaje (s cenami pro vítěze), meetingy a podobné, to vše pod záštitou CiHc. K tomu se samozřejmě váže i to, kdyby měl někdo chuť s i trochu popsat a psát články nebo spravovat naše stránky, nebyl by problém ho přijmout a zasvětit.

To je asi tak vše, co mě pro teď napadá.
Děkuji za přečtení
Váš Hokisekk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *