O nás

Na začátku tohoto projektu stál tým lidí s názvem Critical Hit, který byl převážně zaměřený na hru League of Legends. Po několika letech jsme se rozhodli zkusit něco většího a tím byl projekt Critical Hit: The community, což měla být komunita pro hráče kteří by chtěli hrát v týmu ale nemají štěstí při hledání apod.

Později vedle tohoto projektu vznikl další s názvem SMGs – Society of Moravia gamers což byl projekt zaměřující se na poskytnutí serveru pro kohokoliv, kdo měl o nějakou z daných her zájem. Bohužel technické problémy tento projekt ukončili dřív, než se stačil kloudně rozběhnout.

Po krátké době vznikly pro CiHc stránky, FB Page a zanedlouho jsme už pořádali první turnaj v League of Legends. Bohužel i po půl roce starání se a snahy nebyl vidět žádný kloudný výsledek a u všech lidí co se podílely byl znát syndrom vyhoření a projekt jsme ke konci roku 2016 ukončili až na jednu výjimku kterou byl Ts server.

V roce 2017 se CiH „LoL sekce“ znova sešla a vyzkoušela pár online turnajů ale nebylo to už ono, časově nás vytěžovali mimo-herní aktivity, času bylo stále málo a celkově jako tým jsme se nikam neposunuli. Tak aby nevznikaly zbytečné rozepře mezi členy, radši jsme se zase pomalu ze scény stáhli a začali pracovat na pokusu o částečné obnovení CiHc projektu.

Na začátku roku 2018 jsme dali SMGs a CiHc dohromady, konečně našli kvalitního VPS poskytovatele s jehož cenou dokážeme žít a který nás nelimituje v tom jaký server můžeme založit. Tudíž jsme rozběhli ostrouhanou verzi CiHc s několika servery a alespoň nějakou aktivitou.

Jsme rádi když naše servery využívají hráči a týmy, kteří chtějí hrát a měli problém najít si kloudný server s připojením 24/7.