Pokémon GO!

Hit léta? roku? desetiletí? Nikdo zatím neví, jak dlouho se tato hra udrží tak vysoko v žebříčku popularity a nikdo asi nečekal, že ještě před vydáním v Evropě, zde bude už tolik trenérů.

Hra byla vytvořena americkým studiem Niantic a blíže představena na E3. Od té doby každý fanoušek pokémonů netrpělivě čekal až bude moci vyrazit na lov. Dny ubíhaly a nakonec se všem splnilo jejich přání a Pokémon GO vyšel. Všichni začali stahovat, chodit po městě jak blázni se sluchátkama v uších, očima upřenýma do obrazovek telefonu a stopovali svoje oblíbené pokémony. Vím o čem mluvím, sám jsem si je stáhl a vůbec se nikomu nedivím, že ho to tak baví. Jsem schopen u toho na několik desítek minut zapomenout na vše ostatní, vzít někoho ven, projít se.. ne.. vlastně.. jít na lov pokémonů po městě ale prakticky se bavíme o tom stejném, akorát si vy samy v danou chvíli nevolíte cestu, kterou se vydáte.

  • Pro hraní je potřeba GPS a připojení k internetu
  • Pokud chcete chytat v AR módu, tedy v reálném světě za pomocí kamery, potřebujete mít telefon s gyroskopem
  • Když se chystáte na delší lov, určitě si sebou nezapomeňte přibalit powerbanku, pokémoni žerou naše baterky!
  • Pokémon Wiki

Na našich stránkách taky najdete Rady a triky pro hru Pokémon GO!

2 komentáře u „Pokémon GO!

  1. Pokémoni jsou rozhodně boom léta a desetiletí, svědčí o tom počet stažení hry. Je to až neuvěřitelný, jak se to za pár dní dostalo do celého světa.

    1. Přesně tak! Ale četl jsem, že poslední dobou je na nich taky velký úpadek a to hlavně díky „chybám ve hře“ jako nefunkční stopování atp. Já to osobně chápu, je to hra v začátcích, nebude to ideální ale měli by alespoň vydávat rychlé prohlášení aby to taky pochopily ostatní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *