Rozhovor: HIMY

 MIYU: Čauky Himy, mohla by ses na úvod nějak představit?

 

 HIMY: Ahoj, jmenuji se Tereza, je mi 21 let a momentálně bydlím v Praze.

 

 MIYU: Máš docela zvláštní nick, jak jsi k tomu přišla? Nějaká inspirace z HIMYM?

 

 HIMY: S HIMYM to nemá nic společného. Když jsem si zakládala svůj první účet, nevěděla jsem, jaké jméno si dát. Tak jsem si vymyslela ahoj mami – Hi my mum :D

 

 MIYU: Co ty a hraní her? Věnuješ se jen LoL, nebo i něčemu jinému?

 

 HIMY: Dříve (cca rok 2006+-), jsem hrála takové ty klasiky jako je Ages of Empires, starého Tomb Ridera, Wolfenstein a podobné oldschoolove hry. Poté jsem se uplne vzdala pc her a přišla jim zase na chuť o několik let pozdeji – právě přes LoLko. Momentálně hraji jen LoL a občas zapnu Hearthstone.

 

 MIYU: Jaký máš názor na holčičí scénu? V podstatě jsi její součástí, co by jsi změnila, kdyby jsi mohla?

 

 HIMY: Myslím si, že se holčičí scéna za poslední dobu rozrostla o hrozně moc nových hraček. Moje zkusenosti s ladies teamy se hodně liší. Když jsem hrála před rokem a půl s holkama v teamu, vše bylo v pohodě, nikdo neřešil zadna vkv ani nenávist. To se myslím za posledni dobu dost změnilo, protože místo toho, aby se holky navzájem podporovaly, si hází klacky pod nohy a to je podle me škoda. Takže k otázce, co bych zmenila – určitě přístup holek mezi sebou a uvědomit si, že je to jen hra, která se má hrát pro zábavu :).

 

 MIYU: A co ‚normální‘ herní scéna? Kluci a pros?

 

 HIMY: Z klučičí scény neznám tolik kluků osobně, ani ji tolik už nesleduji. Mám pár kamarádů, které jsem díky ,,scéně” poznala a občas někam zajdeme, vím zhruba, kdo za jaký team hraje, někdy zapnu nějaký streamovany turnaj, ale tím to asi končí.

 

 MIYU: Mimo hraní, čemu se věnuješ? Studuješ / pracuješ?

 

 HIMY: Nestuduji, ale pracují. Občas přemýšlím, že bych zkusila vysokou školu, ale pak si zase vzpomenu jak líný student jsem a upustim od toho. :-D

 

 MIYU: Čeho chceš v životě dosáhnout? Ať už herně i reálně?

 

 HIMY: Herně žádné ambice nemám, hrají vyloženě s partou kamarádů, pro zábavu. A co chci dosáhnout reálně? To je otázka, kterou si sama každý den pokládám, ale odpověď najít nemůžu :-D

 

2 komentáře u „Rozhovor: HIMY

  1. Pěkný rozhovor, jen Himy zapoměla, že zná už i frajera, co už si to sviští v diamond 5 :D :D , takže pro kamarády také samozřejmě má.

    1. To jsme rádi Desi, že jsi navštívil/la náš web! Přejeme ti hodně zdaru v D.5 a doufáme, že to vytáhneš ještě víš! :) Pokud tě naše stránky zaujali, můžeš se registrovat na hlavní stránce a sdílet s námi další super zážitky z LoL a dalších her! Díky :)
      Viktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *