Výročí RIOT

Rok se s rokem sešel a počínaje dneškem začínají oslavy na počest desátémů výročí RIOTu. Všichni hráči, kteří hráli v posledních 60 dnech Ligu se můžou těšit na cool dárky. A to konkrétně novou Summoner ikonku, či Riot Kayle Skin.

„Co když nemám Kayle?“ Dostaneš jí taky!

„Co když už mám Riot Kayle?“ Dostaneš Mystery box. (Jinej bizárek, prepare for Yasuo mains inc)

„Co když mám na účtě Report?“ Dostaneš skin také! (výjimečně, kvůli oslavám)

„Co když můj účet nemůže přijímat dárky?“ Riot nezaručuje těmto účtům dárky, bude však udělovat vyjímky. Celkový proces rozdávání by měl zabrat několik dní v horizontu týdne. Pokud tedy nedostaneš skin přímo o víkendu, nezoufej.

V rozhovoru níže zmiňují zakladatelé, že netušili kam až se tato velmi popuarní MOBA hra dostane, desáté výročí je opravdu významná událost, protože jen málo her se udrželo na prvních místech v online gamingu takhle dlouho a jak to tak vypadá, Liga neplánuje tyto příčky opustit ani v blízké době. Děkují především hráčům a komunitě, kvůli které jsou vývojáři neustále ve střehu a zlepšují hru samotnou, přidávají chtěný content atp.

16.9. Začíná také bonus IP víkend. A to v čase 12:01 odpoledne do 11:59 18.6. Bonus se ovšem nevztahuje na „party“ takže solo hráči dostanou stejný bonus jako skupiny.

Také jste si jistě všimli, že se tato sezóna už pomalu blíži do svého cíle, Riot už také začal vypouštět pár plánovaných změn. Nic není ještě jisté a tak nechceme šířit bludné vlny, budeme se však v nové sezóně setkávat s bilancí suport itemů, odstraněním Iron Solari, opravou itemů na slow, jako je Frozen Mallet, změnou jungle campů atp. Celý článek uveřejnil Riot a můžete si ho přečíst na officálním webu.

 

Připomínky:

Do 24. září můžete v obchodě koupit Hextech Siona, který po této době přejde do nezakoupitlných skinů.

Do 29. září můžete hrát sázecí hru na http://pickem.na.lolesports.com/en-US#welcome a když uhádnete správně výsledky Wolrd´s Championshipu, můžete vyhrát super dárky od Riotu.

Do 14. září můžete zakoupit slevněnou bundle na Yoricka, kde naleznete oba dva skiny a postavu.

 

Zde se můžete podívat na kompletní rozhovor s Ryzem a Tryndamerem.

Viktor Štrauser

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *