Zábava a charita dohromady?

Dnes vám představíme úspěšný projekt Humble Bundle, česky něco jako skromný balíček, který působí na internetu přibližně od května 2010. A i když píši skromný balíček, často jde o pořádný balík zábavy a navíc i o dobrou věc!

Původně projekt vznikl ještě s prostředním jménem Indie, kdy jeho hlavním cílem bylo podporovat právě malé Indie hry, poskládané do příjemného seskupení za příjemnou cenu, s rostoucí popularitou se mírně změnil směr celého projektu a dostalo se na větší hry, i když si stále zachoval své Indie srdce!

Postupně se přidali opravdu velké firmy jako třeba EA, Crytek nebo Frozenbyte, ale to už v jiném hlavním světle a to sice, že se často vzdali jakýchkoli nároků z prodeje a vše šlo na charitu!

Výhodou je, že při každém zakoupení je čistě na Vás, kolik si rozhodnete zaplatit, s tím, že pro nějakou hru musíte zaplatit více než průměr (s čímž logicky roste cena s počtem zakoupení).
Jako velký klad také vidíme naprostou svobodu vybrat si účel a konkrétní charitu na kterou chcete přispět a hlavně také možnost si vybrat kolik z částky půjde pro charitu, vývojáře (bez nich by to opravdu nešlo) a na posledním místě pro Humble Bundle.

S Humble Bundle si můžete užít spousty zábavy s kamarády hraním originálních her a hlavně ukázat světu, že hráči se dokáží spojit pro dobrý účel.

PS: My se už radujeme z populární Rocket League. Těšíte se na recenzi?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *